google-site-verification=q-GccQGuRvKWzIjXdNz08i1DO8W939MT4IFWl821da0

مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله

صرفه‌جویی در زمان و جلوگیری از هدررفت انرژی با هزینه‌ای مناسب، با کمک سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله​​​​​​​

امروزه، مقوله‌ي مدیریت دارایی‌ها به یکی از شاخه‌های مهم مدیریتی در دنیا تبدیل شده است که با در نظر گرفتن اولویت‌ها و پارامتر‌های مختلف و با کمک سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات به مالکان دارایی‌ها اجازه می‌دهد تا بتوانند آن‌ها را به صورت بهینه و یکپارچه مدیریت نمایند. بهره‌برداران خطوط لوله می‌توانند به کمک این دانش تمامی فرایند‌های صورت گرفته بر روی خطوط لوله اعم از احداث، راه اندازی، نگهداری و بهره برداری را به صورت یک داشبورد کنترلی، مدیریت و راهبری کنند. مسائل مالی و ایمنی نیز از مسائلی هستند که باید در بهره‌برداری از خطوط در نظر‌ گرفته‌ شوند. با در نظرگرفتن این مسائل، بهره‌برداران خطوط لوله قادر به برنامه‌ریزی دقیق برای زمان عملیات و تضمین عملکرد بالای خطوط لوله هستند. اولین هدف در سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله، تسهیل در مدیریت دارایی‌های مرتبط با خطوط لوله است، به نحوی که بتوان با صرف هزینه و زمان کمتر، عملکرد و عمر مفید تجهیزات و دارایی‌ها را افزایش داد.

سیستم مدیریت یکپارچه سدکو (PIMS) -                                             - داشبوردی از اطلاعات را به اپراتور خط لوله ارائه می‌دهد. یکپارچه‌سازی سیستم مدیریتی، نیازمند گردآوری، تحلیل و ذخیره‌سازی حجم بالایی از داده‌ها و اطلاعات است. این برنامه استمرار کارکرد خطوط را تضمین نموده و زمینه برقراری کارکردی ایمن و قابل‌اطمینان را برای خطوط لوله به‌وجود می‌آورد. این برنامه بر اساس استاندارد‌های مهمی مانند API 1163 و NASE SP0102-2010 توسعه یافته است.

سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله، مدیریت داده و مانیتورینگ داده های میدانی را به تعادل و یکپارچگی می رساند.
سدکو با خلاقیت و متدهای شناخت هشده، متناسب با هدف شما و در راستای رویکرد سیستم های جپچندرشته ای، راهکارهای ساده و عملیاتی را ارائه میدهد.

شرکت سدکو  با بهره‌گیری از متخصصان و دانش مهندسی خود در حوزه خطوط لوله، بهترین عملکرد را در این عرصه داشته و می‌تواند بهترین پشتیبان شما در مدیریت یکپارچه این سرمایه ‌های ملی باشد. در حال‌ حاضر، امکان بهره‌برداری از خدمات این مجموعه به صورت مستقل نیز وجود دارد که این موضوع با توجه به نیاز‌های متفاوت بهره‌برداران طراحی شده ‌است.  

 Pipeline Integrity Management System​​​​​​​

مدیریت یکپارچه خطوط

ارزیاب شرایط خط لوله - داده بردار خطوط لوله - PCM