سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله، داشبوردی روشن از اطلاعات خط لوله به بهره بردار ارائه می دهد.مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه خط لوله - PIMS - مدیریت یکپارچه

مشاوره سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله

"صرفه جویی در زمان، جلوگیری از هدررفت انرژی با هزینه‌ای مناسب، با کمک سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله"

مدیریت دارایی‌ها امروزه به یکی از شاخه‌های مهم مدیریتی در دنیا تبدیل شده‌است که با درنظرگرفتن اولویت‌ها و پارامترهای مختلف و با کمک سیستم‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات به مالکان دارایی‌ها اجازه می‌دهد که بتوانند آنها را به صورت بهینه و البته یکپارچه مدیریت نمایند. بهره‌برداران خطوط لوله می‌توانند به کمک این دانش تمامی فرایندهای صورت‌گرفته بر روی خطوط لوله اعم از احداث، راه‌اندازی، نگه‌داری و بهره‌برداری را به‌صورت یک داشبورد کنترلی، مدیریت و راهبری نمایند. مسائل مالی و ایمنی نیز از مسائلی هستند که باید در بهره‌برداری از خطوط درنظر‌گرفته‌شوند. با درنظرگرفتن این مسائل، بهره‌وران قادر به برنامه‌ریزی دقیق برای زمان عملیات و تضمین عملکرد بالای خطوط لوله هستند. اولین هدف مدیریت یکپارچه خطوط لوله، تسهیل در امر مدیریت دارایی‌های مرتبط با خطوط لوله است؛ به نحوی که بتوان با صرف هزینه و زمان کمتر  از عملکرد و عمر مفید بیشتر تجهیزات و دارایی‌ها بهره برد. ​​​​​​​

سیستم مدیریت یکپارچه پارس‌سدکو (PIMS)-                                                     - داشبوردی روشن از اطلاعات به اپراتور خط لوله ارائه می‌دهد که برقراری این یکپارچگی در سیستم مدیریتی، نیازمند گردآوری ، تحلیل و ذخیره‌سازی حجم بالایی از داده‌ها و اطلاعات است. این برنامه استمرار کارکرد خطوط را تضمین نموده و زمینه برقراری کارکردی ایمن و قابل‌اطمینان برای خطوط لوله به‌وجود می‌آورد. این برنامه مبتنی بر استانداردهای مهمی همچون API 1163 و NASE SP0102-2010 می‌باشد.

سیستم مدیریت یکپارچه خطوط لوله، مدیریت داده و مانیتورینگ داده های میدانی را به تعادل و یکپارچگی می رساند.
سدکو با خلاقیت و متدهای شناخت هشده، متناسب با هدف شما و در راستای رویکرد سیستم های جپچندرشته ای، راهکارهای ساده و عملیاتی را ارائه میدهد.

شرکت پارس‌سدکو  با بهره‌گیری از متخصصان خود و دانش مهندسی خود نسبت به خطوط لوله، بهترین عملکرد را در این عرصه داشته و می‌تواند بهترین پشتیبان شما در مدیریت یکپارچه این سرمایه‌های ملی باشد. درحال‌حاضر امکان بهره‌برداری از خدمات این مجموعه به‌صورت مستقل نیز وجود دارد که این موضوع با توجه به نیازهای متفاوت بهره‌برداران طراحی می‌شود.  

 Pipeline Integrity Management System​​​​​​​

مدیریت یکپارچه خطوط

جهت اطلاع بیشتر از خدمات ما، با مشاوران ما در تماس باشید: