سدکو+شرکت سدکو+بازرسی درون خطوط لولو+داده بردار خط لوله

درباره سدکو

حس یکپارچگی، با سدکو

سدکو (توسعه انرژی پایدار پارس) افتخار دارد که خود را عضوی از صنعت نفت و گاز کشور بداند که توانسته‌است قدمی در راستای توسعه پیگرانی کشور بردارد. سدکو با بهره‌گیری از متخصصان و با هدف توسعه صنعت ملی کشور، از سال 1392 فعالیت خود را در حوزه صنعت بازرسی خطوط لوله انتقال نفت و گاز آغاز نموده‌است. با توجه به هزینه‌های بالای بازرسی خطوط لوله به‌وسیله پیگ‌های هوشمند، این شرکت در سال 1394 اقدام به طراحی و ساخت دستگاه (PCM (Pipeline Condition Meter کرده‌است که توانسته کمک بزرگی به هوشمندسازی عملیات تمیزکاری خطوط لوله باشد. دستگاه PCM در این مدت اعتماد و تایید صاحب‌نظران این عرصه، همچون مدیریت شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران (IOPTC)، سرپرست مدیریت و پژوهش شرکت ملی نفت، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و دیگر مسئولان مرتبط را جلب نموده‌است. هدف این شرکت ارائه خدمات و اجرای پروژه‌های مرتبط در این حوزه با بهترین کیفیت و در زمان مطلوب می‌باشد که امید است بتواند نیازهای کشور را همپای بهترین‌های صنعت جهانی تامین نماید.​​​​​​​

سدکو

این شرکت، همواره و از بدو پیدایش خود بدنبال توسعه و ارتقای سطح دانشی و فنی در صنایع مختلف نفت و گاز و انرژی بوده‌است و تلاش می‌کند که بتواند ظرفیت های دانشی، مهندسی و همچنین تجهیزاتی را در کشور گسترش‌دهد. توسعه یکپارچه و ارتقای جایگاه ایران در تمامی حوزه‌های تولیدی و خدماتی، مهم‌ترین ماموریت آن می‌باشد. 
​​​​​​​
در چشم انداز کوتاه‌مدت، سدکو قصد دارد تا در زمینه خدمات مربوط به خطوط لوله، به یکی از برندهای معتبر منطقه تبدیل شود و بتواند با کارفرمایان و پیمانکاران بزرگ خطوط لوله همکاری داشته‌باشد. چشم انداز بلندمدت آن نیز تبدیل شدن به یک برند ایرانی معتبر می‌باشد که توانسته‌باشد در توسعه فنی و دانشی کشور جایگاه خاصی پیداکرده و در زمینه‌های مختلف نفت و گاز و انرژی و هم‌چنین بخش‌های خدماتی و انسانی فعالیت‌های ممتاز و ارزنده‌ای انجام دهد.

در راستای بازرسی خطوط لوله، شرکت سدکو اقدام به ساخت و طراحی دستگاه ارزیاب شرایط خط لوله (PCM) نموده‌است. در بخش زیر می‌توانید کاتالوگ دو زبانه دستگاه PCM را دریافت کنید. 

محصولات و خدمات